2019-05-05 18:55:31

Wólczanka Wólka Pełkińska poległa z Wisłą Puławy

( fot. Natalia Styś )

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała 0-3 na wyjeździe z Wisłą Puławy. Ekipa z Podkarpacia była bez szans w starciu z ekipą z Puław.

Wynik spotkania Wólczanki Wólka Pełkińska z Wisłą Puławy otworzył już w 6. minucie Michał Kobiałka i dał prowadzenie swojej drużynie 1-0

Kolejny gol padł w 20. minucie dobrym trafieniem z główki popisał się Michał Zubera.

Po zmianie stron ujrzeliśmy jeszcze jedną bramkę. Wynik w 80. minucie na 3-0 ustalił Dawid Chydyba dla którego było to debiutanckie trafienie.

1-0 Michał Kobiałka (6)
2-0 Michał Zbuera (20)
3-0 Dawid Chydyba (80)

Wisła Puławy : Kurek – Pielach, Poznański, Barański, Litwiniuk, Zuber, Kobiałka, Skałecki, Żelisko, Kacprzycki, Stanisławski

Sędziował : Piotr Burak ( Zamość )