2019-05-02 09:17:18

Klasa O Dębica: 9 goli w Woli Chorzelowskiej [Podsumowanie 22. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski wysoko wygrała w Woli Chorzelowskiej (fot. archiwum)
Oj postrzelali sobie piłkarze Lechii, lecz gorsi nie chcieli być zawodnicy Stali II i Victorii. Wróciły złe demony Korony która wysoko przegrała w Golemkach.

Vicotria Czermin wysoko wygrała z Sokisem Chorzelów. Worek z bramkami rozwiązał Arkadiusz Trzpis w 11. minucie. Kolejny gol padł w 22. minucie, gdy do siatki trafił Mateusz Krężel. Po zmianie stron gospodarze zdobyli jeszcze cztery gole.

Gorszy nie chciał być drugi zespół Stali Mielec który w identycznych rozmiarach pokonał Chemika Pustków i jest na najlepszej drodze do awansu na czwartoligowy szczebel.

Kamieniarz Golemki wysoko pokonał Koronę Majdan Królewski. Dwa gole dla Kamieniarza zdobył aktualny trener Wisłoki Debica, Dariusz Kantor. Kolejne trafienia padły już łupem Mateusza Pasika, Marcina Juszkiewicza oraz Szymona Toczyńskiego.

Kolorado Wola Chorzelowska nie będzie miło wspominać meczu z Lechią Sedziszów Małopolski. Goście już do przerwy wypracowali sobie czterobramkową przewagę. Najpierw błyskawicznie do bramki miejscowych trafił Bartłomiej Posłuszny, zaś w dalszej części pierwszej odsłony hat-tricka zdobył Jakub Makuch. Szybko po przerwie na 0-5 trafił Kamil Potwora, a niedługo po tym czwarta bramkę zdobył Makuch. W 76. minucie na 0-7 strzelił Mateusz Smoliński. Gospodarze w końcówce zdobyli dwa gole autorstwa Sebastiana Sybka i Kamila Rado.

0-1 Bartłomiej Posłuszny (1)
0-2 Jakub Makuch (22)
0-3 Jakub Makuch (28)
0-4 Jakub Makuch (43)
0-5 Kamil Potwora (51)
0-6 Jakub Makuch (60)
0-7 Mateusz Smoliński (76)
1-7 Sebastian Sypek (81)