2019-05-02 08:12:00

Klasa O Rzeszów: Resovia II pokonała Głogovię Głogów Małopolski [Podsumowanie 23. kolejki]

Piłkarze Resovii II pewnie pokonali Głogovię (fot. archiwum)
Wzmocniony drugi zespół Pasiaków rozprawił się z aktualnym liderem w stosunku 4-0. Sporo bramek zobaczyli także kibice w Błażowej, gdzie gospodarze rozgromili WIsłok aż 7-0.

Sokół Sokołów Małopolski nie zatrzymuje się i pokonał tym razem ekipę Strugu Tyczyn. Wynik meczu otworzył w 19. minucie Michał Uram z jedenastu metrów i wynik utrzymał się do przerwy, Najwięcej w Sokołowie Małopolski działo się między 60 a 70. minutą meczu, bowiem w tym czasie padły trzy bramki. Najpierw wyrównał Kamil Żuczek, zaś 120 sekund później ponownie prowadził Sokół za sprawą Kamila Jagusiaka. Siedem minut później podwyższył Kamil Pilecki.

Błażowianka Błażowa zdeklasowała Wisłok Strzyżów. Worek z bramkami rozerwał Maciej Kruła w 8. minucie. Kolejne trafienie padło w 37. minucie po uderzeniu Pawła Kruły, a cztery minuty później na 3-0 podwyższył Przemysław Kanach. Po zmianie stron gospodarze zdobyli jeszcze cztery gole, a po dwa razy na listę strzelców wpisali się Maciej Kruła i Bartosz Kuśnierz.

Resovia II solidnie wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny rozprawiła się z aktualnym liderem Głogovią Głogów Małopolski aż 4-0. Rzeszowianie na prowadzenie wyszli w 39. minucie za sprawą Davida Kwieka. Ten sam sawodnik dołożył jeszcze jedną bramką niespełna kwadrans po wznowieniu. 120 sekund później podwyższył Michał Ogrodnik. Dzieła zniszczenia w 85. minucie dokonał Arkadiusz Górka.

1-0 David Kwiek (39)
2-0 David Kwiek (59)
3-0 Michał Ogrodnik (61)
4-0 Arkadiusz Górka (85)