2019-04-29 19:30:00

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Kamień pokonał Siarkę II Tarnobrzeg [Podsumowanie 23. kolejki]

Sokół Kamień (żółto-niebieskie stroje) pokonał liderujące rezerwy Siarki (fot. archiwum)
Piłkarze Marka Kusiaka wygrali w meczu na szczycie i zmniejszyli przewagę do lidera na dystans czterech oczek. Rotunda Krzeszów wygrała kolejny mecz.

Unia Nowa Sarzyna na swoim stadionie przegrała z Olimpią Pysznica. Gospodarze do przerwy prowadzili 1-0 po trafieniu Alana Grześkiewicza z rzutu karnego. Po zmianie stron piłkarze z Pysznicy przełamali wynik po golach Kamila Dybki oraz Piotra Urbanika.

Sokół Sokolniki przegrał z Wisanem Skopanie po golu Łukasza Trzeciaka w 8. minucie.

Ostatnia Rotunda Krzeszów miała wiele powodów do radości, bowiem jej piłkarze pokonali słabo spisujący się w tym sezonie San Kłyżów. Jedyną bramkę dla miejscowych strzelił Marek Rębacz w 76. minucie.

W meczu na szczycie rezerwy Siarki Tarnobrzeg przegrały z Sokołem Kamień. Jedyny gol dla gości padł w 58. minucie po strzale Grzegorza Woźniaka.

0-1 Grzegorz Woźniak (58)