2019-04-27 14:36:18

Orzeł Przeworsk zremisował z Igloopolem Dębica i ma już tylko trzy punkty przewagi nad Watkem Koroną Bendiks Rzeszów

Orzeł tylko zremisował z Igloopolem (fot. Natalia Styś)
Podopieczni Grzegorza Sitka w meczu z Igloopolem podzielili się punktami, dając nadzieję Watkem Koronie Bendiks Rzeszów szansę na opuszczenie strefy spadkowej.

Piłkarze Orła Przeworsk byli bardzo zdeterminowani aby wygrać spotkanie z Igloopolem Dębica. Przeworszczanie aktualnie są głównym rywalem piłkarzy Grzegorza Opalińskiego w walce o utrzymanie, którzy swój mecz rozegrają o 16:30.

Miejscowi rozpoczęli strzelanie już w 17. minucie, a piłkę w siatce Morsów umieścił Raosław Strączek. Radość gospodarzy trwała zaledwie pięć minut, bowiem po tym czasie golkipera Orlła pokonał Kamil Machnik i taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron gospodarze starali się przechylić szalę na swoją korzyść, ale rezultat nie uległ już zmianie.

1-0 Radosław Strączek (17)
1-1 Kamil Machnik (22)