2019-04-22 10:00:00

Klasa O Dębica: U góry bez zmian, Kolorado Wola Chorzelowska wysoko wygrało z Koroną Majdan Królewski [Podsumowanie 20. kolejki]

Lider z Mielca pewnie wygrał w Ociece (fot. Stal Mielec)
Trio z Mielca, Czermina i Sędziszowa Małopolskiego znowu zapunktowało i odskoczyło reszcie dębickiej okręgówki. Ważne trzy punkty zdobyło Korolorado Wola Chorzelowska.

Victoria Ocieka wysoko przegrała z rezrwami Stali Mielec, które mecz roztrygnęły w pierwszej połowie. Bramki dla lidera zdobyli Bartłomiej Kiełbasa, Adrian Skrzyniak, Jakub Turczyn oraz Filip Czop.

Chemik Pustków poniósł wysoką porażkę z wiceliderem Victorią Czermin. Cztery bramki dla gości zdobył Kamil Kłos, a wynik spotkania w 79. minucie ustalił Jakub Trzpis.

Lechia Sedziszów Małopolski w wyjazdowym spotkaniu wygrała z Radomyslanką Radomyśl Wielki. Wynik już w 4. minucie otworzył Jakub Lesiński. Kolejne trafienie padło w 37. minucie za sprawą Pawła Branasa. Rezultat spotkania w samej końcówce ustalił Jakub Makuch.

Ważne trzy oczka na swoim terenie zdobyła ekipa Kolorado Wola Chorzelowska, która pokonała słabo spisującą się na wiosnę Koronę Majdan Królewski. Gospodarze do przerwy prowadzili 1-0 po bramce w 17. minucie Łukasza Wypaska. Po zmianie stron Kolorado strzelił jeszcze trzy bramki autorstwa Roberta Świerada, Kamila Lipniarskiego i Sebastiana Sypka.

1-0 Łukasz Wypasek (17)
2-0 Robert Świerad (60)
3-0 Kamil Lipniarski (65)
4-0 Sebastian Sypek (85)