2019-04-22 10:00:00

Klasa O Jarosław: Czuwaj Przemyśl bezlitosny dla Błękitnych Grzęska [Podsumowanie 21. kolejki]

Czuwaj Przemyśl (żółte stroje) pewnie wygrał z Grzęsce (fot. Mieczysław Turczyn)
Beniaminek z Grzęski nie ma dobrej serii ostatnio, a Czuwaj postanowił go dobić w wielką sobotę. Lider przegrał po szalonym co wykorzystał Start.

Outsider jarosławskiej okręgówki Gwiazda Wielkie Oczy przegrała ze Startem Pruchnik. Wynik w 14. minucie otworzył Roman Znamieńczyków. Kolejne trafienie padło już w końcówce spotkania, a z gola w 88. minucie cieszył się Dawid Tuleja.

Szalony mecz rozegrała Sanoczanka Święte z Biało-Czerwonymi Kaszyce. Goście po niespełna półgodzinie gry prowadzili juz 0-2 po trafieniach Tomasza Stasiła i Wojciecha Pilawy. Gospodarze kontaktową bramkę zdobryli w 36. minucie za sprawą Marcina Muchy. Kolejne gole padły dopiero po przerwie a szybko dla gości podwyższył Marek Chwasta. Sanoczanka jednak nie pozostała dłużna i w 66. minucie strzeliła kolejną kontaktową bramkę po uderzeniu Huberta Bednarza. 180 sekund później Chwasta podwyższył na 2-4. Obie ekipy szły cios za cios i w 89. minucie Karol Wota pokonał bramkarza miejscowych. Wynik spotkania ustalił w samej końcówce Krzysztof Gawłowski.

Sporo bramek obejrzeli także kibice będący na meczu Błękitnych Grzęska z Czuwajem Przemyśl. Goście koncert rozpoczęli już w 3. minucie za sprawą Taras Mariasha, który po niespełna dwudziestu minutach miał na swoim koncie dublet. W 33. minucie kolejną bramkę dla Harcerzyków zdobył Maciej Sanocki i wynik 0-3 utrzymał sie do przerwy. Po zmianie stron dublet ustrzelił Mateusz Świst zaś po trafieniu zaliczyli Sanocki i Matheus Franco.

0-1 Taras Mariash (3)
0-2 Taras Mariash (22)
0-3 Maciej Sanocki (33)
0-4 Matheus Franco (61)
0-5 Maciej Sanocki (64)
0-6 Mateusz Świst (67)
0-7 Mateusz Świst (80)