Klasa O Krosno: Lider przegrał w Dukli [Podsumowanie 19. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Krosno
Przełęcz Dukla (białe stroje) sprawiła niemałą niespodziankę (fot. Bogusław Szczurek)
Będący na czele krośnieńskiej okręgówki zespół z Targowisk stracił punkty na boisku w Dukli. Punkcik zyskali także Czarni 1910 Jasło.

Polonia Kopytowa bezbramkowo zremisowała z Ostoją Kołaczyce.

Nafta Jedlicze przegrała z Kotwicą Korczyna. Wynik w 25. minucie otworzył Sławomir Jurczak i jednobramkowe prowadzenie gości utrzymało się do końcówki meczu. Wtedy do siatki trafił Konrad Słowik podwyższając rezultat.

Czarni 1910 Jasło podzielili się punktami z Zamczyskiem Odrzykoń. Jako pierwsi do siatki trafili jaślanie, a z gola cieszył się Michał Gabryel. Do przerwy górą byli Czarni. Przyjezdni wyrównali w 69. minucie za sprawą Bartosza Lenarta.

Pierwszej porażki w sezonie doznał Partyzant Targowiska, który uległ Przełęczy Dukla. Gospodarze do przerwy prowadzili 2-0 po trafieniach Krystiana Frączka oraz Karola Waisa. Po przerwie w 69. minucie bramkę kontaktową dla lidera zdobył Radosław Macnar. Gospodarze dołożyli jeszcze jedno trafienie w samej końcówce i było po meczu.

1-0 Krystian Frączek (31)
2-0 Karol Wais (39)
2-1 Radosław Macnar (69)
3-1 Paweł Mielec (90)