2019-04-20 20:30:00

Stal Stalowa Wola przegrała z Olimpią Grudziądz i skończyła mecz w 9

Stal Stalowa Wola przegrała 0-2 z Olimpią Grudziądz i kończyła mecz w 9. (fot. Radek Kuśmierz)
Olimpia Grudziądz pokonała Stal Stalowa Wola 2-0. Piłkarze ze Stalowej Woli kończyli mecz w 9.

Olimpia Grudziądz po dziesięciu minutach gry prowodziła ze Stalą Stalowa Wola. Bramkę zdobył Tiago Alves. Chwilę później gospodarze mieli kolejne okazje, ale nie potrafili dobrze rozegrać piłki.

W 49. minucie miała miejsce kluczowa dla losów spotkania akcja. Wybiegającego na sam na sam Przemysława Kitę nie przepisowo zatrzymuje Grzegorz Janiszewski. Jako, że sytuacja miała miejsce w polu karnym sędzia podyktował rzut karny oraz pokazał obrońcy "Stalówki" czerwoną kartkę.

Piłkę na jedenastym metrze ustawił German Ruiz i nie miał problemów z pokonaniem Krystiana Kalinowskiego stojącego między słupkami Stali Stalowa Wola.

Później gra się uspokoiła. Olimpia Grudziądz stwarzała kolejne sytuacje, ale nie trafiała do bramki. W 86. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukrany Fryderyk Stasiak.

1-0 Tiago Alves (10)
2-0 German Ruiz (50)