2019-04-17 13:44:18

Klasa O Stalowa Wola: Ostre strzelanie w Stalowej Woli i Sokolnikach [Podsumowanie 21. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Stalowa Wola
Drugi zespół Stali Stalowa Wola pewnie wygrał z Bukową Jastkowice (fot. Radosław Kuśmierz)
Gospodarze w Stalowej Woli i Sokolnikach nie mieli litości dla swoich przeciwników, którym zaaplikowali po sześć sztuk. Bardziej łaskawe dla przeciwników były ekipy Sokoła Kamień i Unii Nowa Sarzyna.

O sporym niedosycie może mówić Pogoń Leżajsk po meczu z rezerwami Siarki Tarnobrzeg. Piwosze do przerwy bezbramkowo remisowali, jednak po zmianie stron w 57. minucie wynik Robert Leja. Taki stan utrzymywał się do 80. minuty, a wtedy Mateusz Wawrylak doprowadził do wyrównania. W samej końcówce gola na wagętrzech oczek zdobył Paweł Mróz.

Unia Nowa Sarzyna dała lekcję futbolu Słowianinowi Gręgów, a hat-tricka w pierwszej odsłonie skompletował Arkadiusz Klocek. Szybko po przerwie wynik spotkania ustalił Marcin Pieróg.

Sokół Kamień także wysoko pokonał Rotundę Krzeszów. Podobnie jak w Nowej Sarzynie do przerwy było już 3-0, a gole zdobywali Kamil Kobylarz, Grzegorz Rychel i Marcin Szeser. W drugiej odsłonie padła jeszcze jedna bramka, której autorem był Dawid Bajek w 82. minucie.

Drugi garnitur Stali Stalowa Wola rozgromił Bukową Jastkowice aż 6-0. Strzelanie rozpoczął już w 13. minucie Andrzej Trubeha, a 25 minut później na 2-0 podwyższył Karol Dziopak. Kolejne trafienia padły już w drugiej części meczu po strzałach Michała Kitlińskiego który zdobył dublet, a także Fryderyka Stasiaka oraz Macieja Wieprzęcia.

W identycznych rozmiarach Sokół Sokolniki wygrał ze Stalą Nowa Dęba. Miejscowi wyszli na prowadzenie już w 1. minucie za sprawą Patryka Brzeskiego. Na kolejne trafienie kibice w Sokolnikach musieli czekać do 17. minuty, a wtedy do siatki trafił Piotr Kloc. Pięć minut później na 3-0 podwyższył Damian Mądry. Po przerwie padły jeszcze trzy bramki autorstwa Macieja Fietko, Łukasza Adamczyka oraz Macieja Drozdowskiego.

1-0 Patryk Brzeski (1)
2-0 Piotr Kloc (17)
3-0 Damian Mądry (22)
4-0 Maciej Fietko (50)
5-0 Łukasz Adamczyk (68)
6-0 Maciej Drozdowski (82)