2019-04-10 18:37:31

Sokół Sieniawa pokonał Hutnik Kraków

(fot.archiwum)
Sokół Sieniawa wypunktował u siebie lidera rundy jesiennej Hutnik Kraków.

Wynik spotkania rozstrzygnął się w I połowie spotkania. Wynik spotkania otworzył już w 7 minucie Błażej Radwanek.

Na wyrównanie kibice nie czekali długo cztery minuty później na 1-1 bramkę dla Sokoła zdobył Sebastian Brocki.

Kolejna bramka padła w 19. minucie strzelcem był Bartłomiej Purcha i dzięki niemu Sokół Sieniawa kolejne trzy punkty zdobyła na swojej murawie.

W 56. minucie zawodnik Sokoła, Mateusz Jędryas został ukarany drugą żółtą kartką w konsekwencji czego sędzia Albert Bieńkowski pokazał czerwony kartonik i gospodarze musieli grać przez 34 minuty w 10.

0-1 Błażej Radwanek (7)
1-1 Sebastian Brocki (11)
2-1 Bartłomiej Purcha (19)

Sokół Sieniawa: Korziewicz - Skała, Padiasek, Kardyś, Ochał, Brocki, Drelich, Lis, Purcha, Jędryas, Surmiak

Hutnik Kraków: Zając – Janecki, Jaklik, Świątko, Antoniak, Bienias, Sobala, Świątek, Linca, Radwanek, Nowak

Czerwona kartka: Mateusz Jędryas (56-druga żółta)

Sędziował: Albert Bińkowski (Skarżysko-Kamienna)