2019-03-31 17:34:01

Wisła popłynęła w Sieniawie. Sokół Sieniawa pokonał Wisłę Puławy!

(fot. archiwalna)
Sokół Sieniawa pokonał Wisłę Puławy 2-0 w meczu 21. kolejki III ligi grupy IV. Mający aspiracje do awansu zespół gości zaprezentował się bardzo przeciętnie na tle beniaminka, który zwycięstwo de facto zapewnił sobie już w pierwszej połowie.

Stało się tak, ponieważ to w premierowych 45. minutach padły wszystkie bramki składające się na rezultat tego spotkania. Wynik otworzył w 19. minucie celnym strzałem Przemysław Nalepka, a dwanaście minut później gola głową po dalekim wyrzucie piłki z autu zdobył Sebastian Brocki.

Sokół Sieniawa zaprezentował się bardzo dobrze na tle rywala, który nie ukrywa chęci powrotu na centralny poziom rozgrywek. Po dzisiejszej porażce jednak strata Wisły Puławy do liderujących Stali Rzeszów i Podhala Nowy Targ wynosi już osiem punktów.

Sokół Sieniawa dzięki wygranej z 26 punktami plasuje się na dziewiątej pozycji w ligowej tabeli. Wisła Puławy z 38 oczkami zajmuje piąte miejsce.

1-0 Przemysław Nalepka (19)
2-0 Sebastian Brocki (31)

Wisła Puławy: Socha - Barański, Pielach, Poznański, Król, Kacprzycki, Kobiałka, Skałecki, Zuber, Zmorzyński, Stanisławski

Sokół Sieniawa: Korziewicz – Kardyś (87 Broda), Padiasek, Kapuściński, Drelich, Lis – Brocki (90 Wilusz), Kądziołka (68 Majda), Ochał (90 Skała), Surmiak – Nalepka (81 M. Jędryas)