2019-03-17 15:00:32

Kamil Kmiotek uratował punkt w meczu Orła Przeworsk z KS-em Pilzno

Orzeł urwał punkt grając w dziesiątkę (fot. archiwum)
Piłkrze Grzegorza Sitka w spotkaniu z zespołem Marcina Kudłacza wyrwali punkt grając w dziesięciu. Strzelcem bramki na wagę remisu okazał się Kamil Kmiotek.

Wynik meczu w Przeworsku w 39. minucie otworzył zawodnik KS-u Pilzno, Dawid Florian i na przerwę przyjezdni schodzili w lepszych nastrojach.

Po zmianie stron stron zadanie pilznianom ułatwił zdawałoby się Szymon Barszczak, który w 61. minucie obejrzał drugą żółtą kartkę.

Piłkarze Orła Przeworsk nie dawali za wygraną i 86. minucie zdobyli wyrównująca bramkę, a strzelcem okazał się Kamil Kmiotek.

Do końca spotkania więcej bramek nie ujrzeliśmy i mecz zakończył się remisem 1-1.

Orzeł Przeworsk - KS Pilzno 1-1 (0-1)

1-0 Dawid Florian (39)
1-1 Kamil Kmiotek (86)