2019-03-17 15:05:20

Podział punktów w meczu Wisłoka Wiśniowa z Ekoball Stalą Sanok

W meczu Wisłoka Wiśniowa z Ekoball Stalą Sanok padł remis 1-1. Obie ekipy tym samym zgarnęły po jednym punkcie.

Wisłok Wiśniowa tuż przed przerwą wyszedł na prowadzenie w meczu z Ekoball Stalą Sanok. Gola dla ekipy gospodarzy zdobył Waldemar Złotek.

Po zmianie stron druzyna prowadzona przez Mateusza Ostrowskiego dążyła do zmiany rezultatu. Udało im się to dopiero w 77. minucie. Wyrównującą bramkę strzelił... Wiesław Kozubek. Obrońca Wisłoka niefortunna interwencją skierował piłkę do własnej bramki.

Więcej goli nie padło w niedzielne popołudnie w Wiśniowej. Zatem Wisłok i Stal Sanok dopisały sobie po jednym punkcie w ligowej tabeli.

1-0 Waldemar Złotek (44)
1-1 Wiesław Kozubek (77)