2019-02-16 20:31:45

sparing: Przełom Besko - Czarni Jasło 0-0

Przełom Besko zremisował z Czarnymi Jasło
W meczu kontrolnym Przełom Besko bezbramkowo zremisował z Czarnymi Jasło. Czwartoligowiec przeważał, jednak nie zdołał przechylić szali na swoją korzyść.

Przełom Besko bezbramkowo zremisował z Czarnymi Jasło w meczu rozgrywanym na sztucznym boisku w Dukli. Czwartoligowiec od początku przeważał i stwarzał sobie dogodne okazje. Do przerwy bramek jednak nie oglądaliśmy.

Po zmianie stron beszczanie nadal przeważali, jednak nie przełożyło się to na zdobycze bramkowe i mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Przełom Besko - Czarni Jasło 0-0