2019-02-16 19:25:07

SPARING: Korona Rzeszów rozgromiła Strug SZiK Tyczyn

(fot. Strug SZiK Tyczyn na Facebooku)
Korona Rzeszów rozbiła Strug SZiK Tyczyn 6-1 w meczu sparingowym rozegranym na bocznym boisku przy Hetmańskiej 69. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już sześćdziesiąt sekund po jego rozpoczęciu.

Podopieczni Grzegorza Opalińskiego w pięć minut zdobyli trzy bramki. Strzelanie rozpoczął Adrian Buszta, a wtórowali mu Tomasz Walat i Dawid Przybyło. Walat do siatki trafił także w 31 i 83. minucie, zaliczając tym samym hattricka.

W 36. minucie bramkę dla Korony strzelił Eryk Sarzyński.Honorowego gola dla Strugu SZiK Tyczyn zdobył w 64. minucie Krzysztof Domino.

Watkem Korona Rzeszów - Strug SZiK Tyczyn 6-1 (5-0)

1-0 Adrian Buszta (1')
2-0 Tomasz Walat (4')
3-0 Dawid Przybyło (5')
4-0 Tomasz Walat (31')
5-0 Eryk Sarzyński (36')
5-1 Krzysztof Domino (64')
6-1 Tomasz Walat (83')