2019-02-16 18:17:54

SPARING: Igloopol Dębica z KS Wiązownica na remis

(fot. archiwalne, Natalia Styś)
Igloopol Dębica zremisował na własnym boisku 1-1 w sparingu z KS Wiązownica. Wynik dla gospodarzy stał się sprawą drugorzędną wobec poważnej kontuzji podstawowego obrońcy dębiczan - Konrada Lamparty.

Bramki padały tylko w pierwszej połowie spotkania. Rezultat otworzył dla gości w 12. minucie Adrian Nowak po asyście Marka Soczka. Wyrównał na pięć minut przed przerwą Piotr Pyskaty, ustalając tym samym końcowy wynik spotkania.

Bardzo poważnej kontuzji w trakcie gry nabawił się podstawowy obrońca Igloopolu Dębica - Konrad Lamparty. Dwudziestodwulatek zerwał więzadła krzyżowe i czeka go kilkumiesięczna przerwa. W barwach KS Wiązownica wystąpiła dwóch testowanych zawodników - bramkarz i obrońca.

Igloopol Dębica - KS WIązownica 1-1 (1-1)

0-1 Adrian Nowak (12')
1-1 Piotr Pyskaty (40')

KS WIązownica: Michałowicz (45’ Testowany II) - Telega (45’ Knap), Sokolenko, Halejcio, Testowany - R.Gil (45’ Lorenc), Daniel, Nowak, Soczek (45’ A.Gil), Raba - Buć (45’ Bałanda)