2019-02-12 12:37:15

Konferencja Trenerów Piłki Nożnej w Krośnie

Pozostały cztery dni na rejestrację w Konferencji Trenerów Piłki Nożnej w Krośnie, która odbędzie się 24 lutego 2019 (niedziela) w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR Krosno przy ul. Bursaki.

Już tylko cztery dni pozostały na rejestrację, aby wziąć udział w Konferencji Trenerów Piłki Nożnej w Krośnie. Zapisu na konferencję należy dokonać przez portal pzpn24.pzpn.pl, konferencja jest wliczana do wymogów licencji trenerskich PZPN.

W konferencji swoje prelekcje teoretyczno-praktyczne wygłoszą:
dr Łukasz Oleksy - trener przygotowania motorycznego, fizjoterapeuta, informatyk. Prowadzi badania naukowe oraz kształci fizjoterapeutów i trenerów w dziedzinie rehabilitacji i sportu z zakresu wykorzystania obiektywnych metod diagnostyki narządu ruchu. Jest autorem licznych publikacji w renomowanych czasopismach zagranicznych m. in.: Manual Therapy, Gait and Posture, American Journal of Physical Medicine and Rehabilitation.

Michał Kwietniewski - trener przygotowania motorycznego współpracujący Polskim Związkiem Piłki Nożnej w projektach Talent PRO i zgrupowaniach Akademii Młodych Orłów (ZAMO, LAMO, JAMO), założyciel Better Way - Sport Performance. Wykładowca oraz autor wielu publikacji z zakresu treningu motorycznego.

Goncalo Feio - portugalski trener, który pracował u boku Henninga Berga i Stanisława Czerczesowa w Legii Warszawa oraz Kiko Ramireza w Wiśle Kraków. Swoje pierwsze trenerskie kroki stawiał w Benfice Lizbona.

Program Konferencji:
10:00 Rejestracja uczestników konferencji
11:00 Rozpoczęcie konferencji
11:10 Indywidualna ocena motoryczna zawodnika - Łukasz Oleksy
13:10 Przygotowanie motoryczne zespołów amatorskich i półprofesjonalnych - Michał Kwietniewski
15:10 Podstawowe i kluczowe elementy by zrozumieć Periodyzację Taktyczną. Tworzenie ćwiczeń, jednostek treningowych według Periodyzacji Taktycznej - Goncalo Feio
17:10 Zakończenie konferencji

Koszt uczestnictwa 50 zł (płatny na miejscu podczas rejestracji uczestników)
Po rejestracji w portalu pzpn24.pzpn.pl należy wysłać potwierdzenie uczestnictwa (z podaniem Imienia i Nazwiska) na e-mail coachlab@wp.pl


Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem