2019-02-10 11:32:42

sparing: Błękitni Ropczyce - Tarnovia Tarnów 2-1

(fot. archwium/Natalia Styś)
 W sobotnim sparingu piłkarze Błękitnych Ropczyce pokonali zespół Tarnovi Tarnów 2-1 (1-1).

Po dziesięciu minutach spotkania zespół Błękitnych Ropczyce na prowadzenie wyprowadził Krzysztof Orzech, a przy bramce asystował mu Hubert Siepierski.

W 25. minucie meczu po stałym fragmencie gry do wyrównania doprowadził zespół Tarnovii Tarnów, do przerwy wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Wynik spotkania ustalił Łukasz Kosiba dwadzieścią pięć minut przed końcem meczu. W drugiej połowie spotkania zespół Błękitnych Ropczyce nie wykorzystał rzutu karnego.

Błękitni Ropczyce - Tarnovia Tarnów 2-1 (1-1)

1-0 Orzech (10)