2019-02-09 15:32:47

SPARING: Stal Mielec pokonała FC Sioni Bolnisi

Stal Mielec pewnie pokonała gruzińskich rywali (fot. facebook FKS Stal Mielec)
Stal Mielec trzeciego dnia obozu przygotowawczego w Turcji wygrała w sparingu z gruzińskim FC Sioni Bolnisi 2-0. Wynik rozstrzygnął się już w pierwszej połowie spotkania.

Wynik otworzył w 25 minucie Sergio Mendigutxia. Trzy minuty przed końcem premierowej części gry na 2-0 podwyższył Grzegorz Tomasiewicz, ustalając jak się później okazało wynik spotkania.

Stal Mielec od czwartku przebywa w Turcji na zgrupowaniu przed rozpoczęciem rundy wiosennej w Fortuna I lidze. Pierwsze spotkanie ligowe mielczanie zagrają 3 marca na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko - Biała.

Stal Mielec - FC Sioni Bolnisi 2-0 (2-0)

1-0 Sergio Mendigutxia (25)
2-0 Grzegorz Tomasiewicz (42)
Stal Mielec: Seweryn Kiełpin –  Martin Dobrotka, Marcel Gąsior, Leandro, Denis Gojko, Andreja Prokić, Josip Soljić, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Spychała, Sergio Mendigutxia, Jonatan de Amo Perez

Na zmiany wchodzili: Rafał Strączek, Damian Primel, Krzysztof Kiercz, Maciej Urbańczyk, Peter Dungel, Bartosz Nowak, Bartosz Bajorek, Krystian Getinger, Łukasz Seweryn, Łukasz Wroński, Rafał Grodzicki.