2019-02-02 16:40:11

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał z Siarką Tarnobrzeg

(fot. archiwalna)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał "u siebie" Siarkę Tarnobrzeg 2-1 w meczu sparingowym. Gospodarze wygrali, choć po pierwszej połowie wynik na to nie wskazywał. W spotkaniu zagrał testowany przez niecieczan Jakub Wróbel.

Wynik w 41. minucie otworzył Adrian Gębalski. Po przerwie strzelali już tylko goście - trzy minuty po zmianie stron z rzutu karnego wyrównał Piotr Wlazło, a w 66.minucie wynik ustalił Dawid Kalisz

Był to jeden z dwóch zaplanowanych na dzisiaj meczów sparingowych Siarki Tarnobrzeg. W drugim zespół Włodzimierza Gąsiora pokonał w Stalowej Woli Stal Gorzyce 6-0.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Siarka Tarnobrzeg 2-1(0-1)

0-1 Adrian Gębalski (41)
1-1 Piotr Wlazło - rzut karny (48)
2-1 Dawid Kalisz (66)

Termalica: Leżoń - Sadzawicki, Szarek, Putiwcew, Miković - Kupczak, Jovanović, Wlazło - Misak, Kiełb - Wróbel. II połowa: II połowa: Trela - Sadzawicki, Szarek, Putiwcew, Słaby - Jovanović (66 Miković), Wlazło (66 Kupczak) – Kalisz, Purece, Skóraś - Wróbel (66 Vilhjalmsson).

Siarka: Bartosz Kieliszek - Michał Bierzało, Kacper Józefiak, Jakub Głaz, Kamil Woźniak, Eryk Galara, Kamil Radulj, Ernest Świętek, Maksymilian Sitek, Marcin Wodecki, Adrian Gębalski.