2019-01-26 15:16:57

sparing: Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik 1-1

Stalówka zremisowała ze Stalą Kraśnik w sparingu (fot. Radosław Kuśmierz)
Stalówka w dniu dzisiejszym tylko remisuje. W sparingu ze Stalą Kraśnik drugoligowiec wystąpił w bardzo odmłodzonym składzie.

Stal Stalowa Wola zremisowała ze Stalą Kraśnik 1-1. Piłkarze drugoligowca już w 12. minucie otworzyli wynik meczu, a z gola cieszył się Andrzej Trubeha.

Gdy wydawało się że Stalówka będzie mogła cieszyć się ze sparingowego zwycięstwa, to na cztery minuty przed końcem wyrównał Jakub Stępień ustalając wynik meczu.

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik 1-1 (1-0)

1-0 Andrzej Trubeha (12)
1-1 Jakub Stępień (86)

Stal Stalowa Wola: Krystian Kalinowski - Adam Waszkiewicz, zawodnik testowany, Daniel Mazurek, Bartosz Grasza, Michał Mistrzyk, Łukasz Pietras, Kacper Śpiewak, Patryk Marut, Kacper Urban, Andrzej Trubeha oraz Maciej Siudak, Kacper Moskal, Mateusz Pawłowski, Wojciech Bosak, Maciej Chmura, Patryk Kuchyt.