2019-01-19 18:50:06

Karpaty Krosno uległy w sparingu Partizanovi Bardejov

(fot. Karol Słomka, Karpaty Krosno)
Karpaty Krosno przegrały 0-1 w wyjazdowym meczu sparingowym z Partizanem Bardejov. Co ciekawe, zawodnicy Dariusza Jęczkowskiego znaleźli drogę do bramki rywala, ale gol został niesłusznie nieuznany.

Pierwsza połowa to przewaga gości. Strzały zza pola karnego oddawali Filip Brożyna i Michał Stasz, lecz na drodze stawali obrońcy i skuteczność wykończenia. Po dośrodkowaniu Sylwestra Sikorskiego bramkę głową strzelił Marek Fundakowski, lecz arbitrzy niesłusznie dopatrzyli się w tej sytuacji spalonego.

W drugiej połowie trener Dariusz Jęczkowski wymienił niemal całą wyjściową jedenastkę. Szanse na objęcie prowadzenia miały obie strony, lecz skutecznie wykorzystali jedną z nich wyłącznie gospodarze, którzy w 77. minucie znaleźli drogę do bramki rywala.

Partizan Bardejov - Karpaty Krosno 1-0 (0-0)

1-0 Miroslav Mikolaj (77)

Karpaty Krosno:

1 połowa: Krawczyk, Gierlasiński, Groborz, Śliwiński, Sikorski, Knap, Brożyna, Stasz, Wojtasik, Zięba, Fundakowski

2 połowa: Żytniak, Gierlasiński, Burka, Półchłopek, Kasperkowicz, Król, Testowany, Czelny, Dziadosz, Testowany, Sęp.

Partizan Bardejov: Čikoš-Pavličko – Rochev, Bartek, Lipták, Kica, Keresteš, Micherda, Horodník, Katona, Dupkala, Milunovič,

Na zmiany wchodzili: Pillár, Gmitter, Berežný, Belunek, Somov, Stachura, Lukhanin, Mikolaj, Staško, Gduľa