2019-01-10 16:55:24

Piłkarze Ekoball Stali Sanok przesli testy wydolnościowe

(fot. Tomasz Sowa)
Ekoball Stal Sanok wrócił do treningów. Zawodnicy czwartoligowca są po badaniach wydolnościowych oraz siłowych. W środę odbyli pierwsze zajęcia z piłką.
 
Ekoball Stal Sanok zaczęła przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego odbyli pierwsze zajęcia na boisku.
 
- Wznowiliśmy treninig badaniami wydolnościowymi i siłowymi w poniedziałek oraz wtorek. W środę odbyliśmy pierwszy trening na boisku. W środowym treningu udział wzieło 22 zawodników. Juniorzy otrzymali szansę, aby pokazać się w kadrze pierwszego zespołu. Po za tym było dwóch młodych graczy z okolicznych klubów. Chcieli podjąć wyzwanie i im się przygladamy - powiedział nam opiekun Ekoball Stali Sanok, Mateusz Ostrowski.
 
Pierwsze zajęcia sanoczan odbyły się na nowym, perfekcyjnie przygotowanym sztucznym obiekcie Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji WIKI, przy ul. Stróżowskiej w Sanoku. Prawdopodobnie Ekoball Stal Sanok nie będzie aktywna na rynku transferowym.
 
- Nie planujemy głośnych transferów, nasza stragetia od kilku lat opiera się na stawianiu na wychowanków. Warto dodać, że żaden z naszych zawodników na tę chwilę nie zgłosił chęci odejścia. Być może zmieni się to w trakcie przygotowań. Nasza kadra liczy w tym momencie 28 zawodników - dodaje Ostrowski.
 
Do treningów z drużyną wrócił wypożyczony na rundę jesienną Mateusz Kuzio. Nie jest jednak przesądzone czy będzie on występował w ekipie czwartej drużyny 4 ligi podkarpackiej.
 
- Mateusz Kuzio wrócił z wypożyczenia z Przełomu Besko, ale to też nie jest przesądzone że będzie u nas występował. Do końca stycznia będziemy testować zawodników, a później wykrystalizuje się kadra która będzie przygotowywać się do rundy wiosennej - kończy nasz rozmówca.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem