2019-01-08 12:24:22

Kursokonferencja Szkoleniowa dla Trenerów w Krośnie

Podobne tematy kursokonferencja OZPN Krosno
Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie zaprasza kursokonferencje szkoleniową dla trenerów piłki nożnej. Konferencja odbedzie się 24 lutego 2019 r. (niedziela) w Krośnie w Hali Sportowej przy ul. Kisielewskiego 18 o godz. 9:00.
 
Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie zaprasza na kursokonferencję szkoleniową dla trenerów. Jednocześnie informuje, że zapisów można dokonać poprzed  portal PZPN24.pl. Koszt udziału w konferencji 50 zł (płatny na miejscu). Ponadto warto dodać, że konferencja jest wliczana do wymogów licencyjnych trenerów. Szczegółowy plan konferencji wraz z tematyką zostanie opublikowany wkrótce.
 
Prelegentami będą Michał Kwietniewski - trener przygotowania motorycznego współpracujący z Polskim Związkiem Piłki Nożnej w projektach Talent PRO i zgrupowaniach Akademii Młodych Orłów (ZAMO, LAMO, JAMO), założyciel Better Way - Sport Performance. Wykładowca oraz autor wielu publikacji z zakresu treningu motorycznego.
 
Drugim prelegentem będzie Goncalo Feio - portugalski trener, który pracował u boku Henninga Berga i Stanisława Czerczesowa w Legi Warszawa oraz Kiko Ramireza w Wiśle Kraków. Swoje pierwsze trenerskie kroki stawiał w Benfice Lizbona.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem