2011-09-17 21:25:00

III liga: druga wygrana Limblachu Zaczernie

Piłkarze Limblachu Zaczernie wygrali 1-0 z Podlasiem Biała Podlaska odnosząc drugie zwycięstwo z rzędu.

Beniaminek z Zaczernia pod wodzą Tomasza Orłowskiego wygrał drugie spotkanie z rzędu. Piłkarze Limblachu po wygranej w Tomaszowie Lubelskim tym razem przed własną publicznością pokonali Podlasie Białą Podlaskę.

Zwycięską bramkę strzelił w 88. minucie meczu Damian Polak wykorzystując rzut karny.

Gracze Podlasie od 72. minuty meczu musieli radzić sobie w dziesiątkę. Czerwony kartonik zobaczył intwerweniujący za polem karnym bramkarz Adam Wasiluk.

Co ciekawe gracze z Lubelszczyzny nie mieli rezerwowego bramkarza i pomiędzy słupkami stanąć musiał pomocnik Paweł Komar.

LIMBLACH ZACZERNIE - PODLASIE BIAŁA PODLASKA 1-0 (0-0)
Bramka: Polak (88-karny)

Limblach: Nalepa - Brogowski, Polak, Róg, Weres - Szyszka, Gilar (70. Adamczyk), Ryniewicz, Blim (60. Pilecki) - Bukała (60. Stąporski, 90. Bilański), Płonka.

Podlasie: Wasiluk - Bojarczuk, Strockis, Mirończuk, Jędrzejuk - Sobiczewski (70. Magier), Leśniak, Daniluk (78. Iwańczuk), Paweł Komar - Gawroński (62. Sawtyruk), Hołoweńko (84. Różanowski).

Sędziował: Grzegorz Stęchły z Jarosławia. Żółte kartki: Hołoweńko, Jędrzejuk (Podlasie). Czerwona kartka: Wasiluk (72, zagranie ręką przed polem karnym).

źródło: własne / biala24.pl