2018-11-10 22:03:37

Motor Lublin zremisował z Wólczanką Wólką Pełkińską

(fot.archiwum motorlublin.eu)
Motor Lublin zremisował na własnym boisku z Wólczanką Wólką Pełkińską 1-1. Gospodarze, co stało się już ich znakiem rozpoznawczym, ponownie musieli odrabiać straty grając przed swoją publicznością.

Rezultat spotkania, ku zaskoczeniu miejscowych kibiców, otworzyli goście. Po dośrodkowaniu w pole karne Motoru Lublin piłka odbiła się od Michała Ranko, a następnie od słupka bramki Adriana Olszewskiego, kompletnie myląc bramkarza gospodarzy. Sytuację wykorzystał Krzysztof Pietluch, który w 22.minucie z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do bramki.

Odpowiedź podopiecznych Roberta Góralczyka przyszła minutę przed końcem regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie. Uderzenie Konrada Nowaka po podaniu z boku boiska najpierw odbił Rafał Strączek, ale przy dobitce nie miał już żadnych szans.

Druga połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy jednak nie grzeszyli tego dnia skutecznością i ostatecznie nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Walka o zwycięstwo trwała do ostatniej akcji, lecz lublinianie zadowolić muszą się tylko jednym punktem, który z całą pewnością jest pozytywnym rezultatem dla gości z Wólki Pełkińskiej.

Po remisie 1-1 Motor Lublin z 29 punktami zajmuje czwartą pozycję. Wólczanka Wólka Pełkińska dzięki jednopunktowej zdobyczy w tym spotkaniu z 21 oczkami plasuje się na 11 miejscu.

0-1 Krzysztof Pietluch
1-1 Konrad Nowak

Motor: Olszewski - Kraśniewski (76 Rak), Ranko, Majewski, Wołos, Bonin, Gałecki (82 Meskhia), Kamiński, Brzyski, Kamiński, Nowak.

Wólczanka: Strączek - Korolski, Kocur (90 Majka), Lech (89 Viscovich), Gwóźdź, Podstolak, Wrona, Mianowany, Hajduk, Buczek (60 Zygmunt), Pietluch (87 Czyrny).