2018-11-10 16:40:47

Ekoball Stal Sanok wygrała z Sokołem Nisko

Ekoball Stal Sanok pokonała Sokół Nisko 1-0. W meczu tym były dwa niewykorzystane karne, po jednym każda ekipa.

Ekoball Stal Sanok remisowała do przerwy z Sokołem Nisko 0-0.  Gospodarze mieli znakomitą szansę na objęcie prowadzenie, ale rzutu karnego w 30. minucie nie wykorzystał Sebastian Sobolak.

Po zmianie stron gospodarze przeważali, ale bramkę zdobyli dopiero piętnaście minut przed końcem meczu. Autorem jedynego gola w tym meczu był Jakub Tabisz. Chwilę później Damian Juda zobaczył czerwoną kartkę i Sokół kończył mecz w dziesiątkę.

Warto dodać, że piłkarze Sokoła Nisko również nie wykorzystali rzutu karnego w tym spotkaniu.

Po tym spotkaniu Ekoball Stal Sanok włącza się do walki o awans do 3 ligi. Aktualnie zrównali się punktami z Izolatorem Boguchwała, Wisłoką Dębica oraz Polonią Przemyśl.

1-0 Jakub Tabisz (75)