2018-11-10 17:55:00

Stal Mielec gromi kolejnego przeciwnika! Tym razem odprawili z kwitkiem Garbarnię Kraków

Stal Mielec znajduje się ostatnio w znakomitej formie. Tym razem "Biało-niebiescy" nie pozostawili złudzeń Garbarni Kraków. Wygrali aż 6-1.

Garbarnia Kraków jako pierwsza zaatakowała w meczu ze Stalą Mielec. Zaraz na początku Tomasz Ogar wyszedł na sam na sam z Sewerynem Kiełpinem. Górą okazał się jednak golkiper Stali.

Później na boisku dominowała już tylko Stal. Swoje sytuacje zmarnowali Grzegorz Kuświk oraz Łukasz Wroński. W końcu po pół godzinie gry podopieczni Artura Skowrona wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Krystiana Getingera na listę strzelców wpisał się Kuświk.

Dwie minuty później gospodarze prowadzili dwoma bramkami. Tym razem gola zdobył Andrija Prokić, ktory wykorzystał nieporozumienie w szeregach obronnych Garbarni Kraków.

W 37. minucie było już 3-0. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Grzegorz Kuświk i zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

Pięć minut po zmianie stron Kuświk skompletował hat-tricka, a Stal prowadziła już 4-0. Później po jednej sytuacji mieli zarówno gospodarze, jak i goście.

Andrija Prokić nie chciał być gorszy w tym meczu od Kuświka i w 62. minucie zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. W tym momencie Stal Mielec prowadziła już 5-0!

Garbarnię Kraków bylo stać na honorowe trafienie. Dziesięć minut przed końcem meczu Krzysztof Kalemba zdobył gola dla ekipy z Krakowa.

Wynik meczu, podobnie jak w starciu ze Stomilem Olsztyn, ustalił Kacper Sadłocha. 15-letni piłkarz popisał się znakomitym uderzeniem z woleja.

1-0 Grzegorz Kuświk (30)
2-0 Andrija Prokić (32)
3-0 Grzegorz Kuświk (37)
4-0 Grzegorz Kuświk (50)
5-0 Andrija Prokić (62)
5-1 Krzysztof Kalemba (80)
6-1 Kacper Sadłocha (84)