2018-11-10 13:10:32

Przełamanie Polonii Przemyśl. Nie dali szans Stali Gorzyce

Polonia Przemyśl po czterech meczach bez zwycięstwa w końcu sięgnęła po trzy punkty. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego pokonali Stal Gorzyce 4-2.

Polonia Przemyśl już po dwudziestu minutach prowadziła ze Stalą Gorzyce. Gola dla "przemyskiej barcelonki" zdobył Dawid Bieniasz. Goście nie poddawali się i w ostatniej akcji przed przerwą do wyrównania doprowadził Grzegorz Szymanek.

Po zmianie stron podopieczni Grzegorza Opalińskiego ruszyli do zdecydowanych ataków i w 61. minucie ponownie na prowadzenie Polonię wyprowadził Paweł Sedlaczek. Osiem minut później Jaromir Skiba zdobył bramkę na 3-1.

Stal Gorzyce złapała jeszcze kontakt z gospodarzami w 82. minucie i zdecydowanie przycisnęła, ale jedna z ostatnich kontr Polonii zakończyła się bramką. Drugi raz na listę strzelców wpisał się Skiba. Tym samym Polonia zakończyła serię czterech meczów bez zwycięstwa i w końcu dopisała trzy "oczka" do swojego konta.

1-0 Dawid Bieniasz (21)
1-1 Grzegorz Szymanek (45)
2-1 Paweł Sedlaczek (61)
3-1 Jaromir Skiba (69)