2018-11-06 17:18:27

Dariusz Dziedzic: "Nie będzie zmian w sztabie szkoleniowym Siarki Tarnobrzeg"

Podobne tematy 2 liga Siarka Tarnobrzeg
fot. archiwum
Prezes Siarki Tarnobrzeg w rozmowie z oficjalną stroną klubu zapowiedział że nie będzie zmian w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny. W klubie starają się podchodzić do tego na spokojnie.
 
Problemem niektórzy zawodnicy?
 
Według prezesa Dariusza Dziedzica stawianie na niektórych zawodników nie przynosi oczekiwanych rezultatów. W Częstochowie od początku zagrało dziewięciu seniorów co w tarnobrzeskim teamie jest wręcz rzadkością. Porażka ze Skrą przelała czarę goryczy.
 
Mecze ostatniej szansy dla kilku zawodników?
 
Grupa zawodników która miała podnieść zespół w kryzysie nie podołała. Doświadczeni zawodnicy nie dali rady. Okazało się że nie tworzą oni drużyny i nie mogą zagwarantować dobrych wyników. Ostatnie mecze będą tymi ostatniej szansy, by zmazać plamę z ostatnich tygodni. 
 
Pełne wsparcie dla Włodzimierza Gąsiora
 
Zarząd okazał pełne wsparcie dla sztabu szkoleniowego i zmian do przerwy zimowej napewno nie będzie. Cel do końca roku to 6-7 oczek by spokojnie przezimować w tabeli. Do sztabu także dołączył Łukasz Wilk od przygotowania fizycznego. 
 
Prezes wierzy w przełamanie
 
Dariusz Dziedzic uważa że po każdej burzy zawsze przychodzi słońce i zawodnicy udowodnią swoją przydatność w drużynie. Choć nie ukrywa że cały czas monitoruje rynek i zmiany mogą być w zimie konieczne.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem