2018-11-03 20:37:05

Sokół Sieniawa wrócił ze Skawiny bez punktów. Przegrali z Wiślanami Jaśkowice

Sokół Sieniawa przegrał w meczu wyjazdowym z Wiślanami Jaśkowice 2:1. Była to trzecia kolejna porażka z rzędu drużyny z Sieniawy.

Mecz z Wiślanami Jaśkowice rozpoczął się bardzo dobrze dla zawodników Szymona Szydełko. Już w 2 minucie wynik spotkania otworzył Sebastian Brocki.

Niestety kolejne bramki zdobywali już tylko gospodarze tego meczu. Najpierw w 18 minucie do wyrównania doprowadził Piotr Morawski. Następnie 25 minucie gry Krzysztof Szewczyk wyprowadził Wiślan na prowadzenie.

Po tej porażce Sokół Sieniawa spadł na czternastą lokatę w ligowej tabeli i jest jedyną drużyną w całej ligowej stawce, która przegrała jak dotąd wszystkie wyjazdowe mecze.

0-1 Sebastian Brocki (2)
1-1 Piotr Morawski (18)
2-1 Krzysztof Szewczyk (25)