2018-10-29 17:00:41

Klasa O Jarosław: Gwiazda Wielkie Oczy pokonała Błękitnych Grzęska. Czuwaj Przemyśl poległ u siebie

(fot.archiwalne, profil Gwiazdy Wielkie Oczy na Facebook)
Gwiazda Wielkie Oczy pokonała na wyjeździe Błękitnych Grzęska 2-0. Goście wygrali drugi mecz z rzędu, dzięki czemu po raz pierwszy w tym sezonie opuścili ostatnie miejse w ligowej tabeli.

Strzelanie w pojedynku obu zespołów rozpoczął w 19.minucie Piotr Hawrylak. Wynik pięć minut po rozpoczęciu drugiej części gry ustalił Kamil Pupka.

Dzięki zwycięstwu w tym spotkaniu Gwiazda Wielkie Oczy z ośmioma punktami zajmuje 15 miejsce. Błękitni Grzęska z sześcioma "oczkami" plasują się na ostatniej, 16 pozycji.

0-1 Piotr Hawrylak (19)
0-2 Kamil Pupka (50)

Błękitni Grzęska: Kubicki, Przeszłowski, Jędryka, Domka, Słysz, Niemiec, Pieniążek, Kowal, Frankiewicz, Kyciński, Ostrzywilk.

Gwiazda Wielkie Oczy: Radwan, Hołobud, Klepacki, Paweł Hawrylak, Piotr Hawrylak, Pupka, Głuszyk, Sęga, Żmud, Krzyszkowski, Kuchta.

W innych spotkaniach dwunastej kolejki klasy O Jarosław Czuwaj Przemyśl uległ na własnym boisku Sanoczance Święte 1-2, a  San Hurko/Hureczko rozgromił MKS Radymno 4-0. Jedyny remis padł w Lubaczowie, gdzie miejscowa Pogoń - Sokół strzeliły z Granicą Stubno po bramce.