2018-10-27 18:07:25

Hutnik Kraków rozstrzelał Wiślan Jaśkowice! Wygrali aż 8-2

Hutnik Kraków zrehabilitował się po porażce z Wólczanką Wólka Pełkińska. Ograli Wiślan Jaśkowice 8-2. (fot. Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków rozgromił Wiślan Jaśkowice. Kibice na Suchych Stawach zobaczyli aż dziesięć bramek.

Hutnik Kraków już po dwudziestu minutach prowadził dwoma bramkami z Wiślanami Jaśkowice. Dwie bramki dla miejscowych zdobył Dariusz Gawęcki.

W 28. minucie Jakub Bator zdobył bramkę kontaktową dla gości, ale jeszcze przed przerwą Hutnik zdobył kolejne trzy bramki. Ich autorami byli Tomasz Kurek, Hubert Pachowicz oraz Dariusz Gawęcki, który tym samym skompletował hat-tricka.

Siedem minut po zmianie stron było 5-2 po bramce Bartosza Czarneckiego, ale to tylko rozjuszyło miejscowych. Piłkarze Hutnika Kraków zdobyli kolejne trzy bramki. Szóstą bramkę strzelił Kurek.

W 70. minucie Dariusz Gawęcki strzelił swoją czwartą bramkę, a wynik spotkania na 8-2 ustalił Szymon Pietrzyk.

1-0 Dariusz Gawęcki (13)
2-0 Dariusz Gawęcki (20)
2-1 Jakub Bator (28)
3-1 Tomasz Kurek (32)
4-1 Hubert Pachowicz (34)
5-1 Dariusz Gawęcki (45)
5-2 Bartosz Czarnecki (52)
6-2 Tomasz Kurek (59)