2018-10-22 15:24:34

Klasa O Krosno: Kotwica Korczyna rozbiła Ostoję Kołaczyce. Dziewięć bramek w Sieniawie

(fot.archiwum)
Kotwica Korczyna rozbiła na własnym boisku Ostoję Kołaczyce 5-0. Hat Trickiem w tym spotkaniu popisał się Sławomir Jurczak.

Wspomniany zawodnik trafił do bramki przeciwnika odpowiednio w 33, 42 i 60.minucie. Wtórowali mu także Konrad Słowik, który gola strzelił już w 3.minucie spotkania oraz Marcel Drozd, który rezultat na 5-0 ustalił na trzy minuty przed końcem podstawowego czasu gry.

Dzięki zwycięstwu Kotwica Korczyna z 24 punktami plasuje się na drugim miejscu. Ostoja Kołaczyca z 19 "oczkami" zajmuje szóstą pozycję.

1-0 Konrad Słowik (3)
2-0 Sławomir Jurczak (33)
3-0 Sławomir Jurczak (42)
4-0 Sławomir Jurczak (60)
5-0 Marcel Drozd (87)

Aż siedem goli obejrzeli kibice w Sieniawie, gdzie miejscowy Wisłok wygrał 4-3 ze Startem Rymanów. Jedyny remis, w dodatku bezbramkowy padł w Krośnie, gdzie Markiewicza Krosno podzieliła się punktami z Polonią Kopytowa.