2018-10-10 23:23:43

Nispodzianka w Nowej Dębie. Stal Gorzyce gromi w Zdziechowicach

Podobne tematy Okręgowy Puchar Polski
Stal Gorzyce (kanarkowe stroje) pewnie wygrała w Zdziechowicach (fot. archiwum)
Stal Gorzyce odkuła się za sobotnią porażkę z JKS-em Jarosław, efektywnie pokonując rywala. W Nowej Dębie doszło do neispodzianki, bowiem miejscowa Stal pokonała Sokoła Nisko. 
 
Pucharowa środa także rozegrała się w podokręgu Stalowa Wola. Sokół NIsko i Stal Gorzyce mają różne humory po swoich spotkaniach, jednak to podopieczni Tomasza Rychla w lepszych nastrojach pojadą w sobotę do Niska na mecz ligowy.
 
Strzelanie w Zdziechowicach rozpoczął Mariusz Stelmach i przez długi okres czasu Stal prowadziła 1-0. Po półgodzinie gry swoje show rozpoczął Patryk Brzeski, strzeląc swoją pierwszą bramkę w tym meczu, a w sumie zdobył ich cztery. Po dwie w każdej połowie i bramki te zdobyte były minuta po minucie. Wynik meczu ustalił Michał Nawrocki, zdobywając bramkę na 0-6.
 
Dziś także cieszyli się w Nowej Dębie, gdzie miejscowa Stal sprawiła niespodziankę i pokonała Sokoła Nisko 3:2. Ciężki okres przed niżańską drużyną która czeka na zwycięstwo od dłuższego czasu,
 
Zgodnie z planem w następnej rundzie zameldowali się Sokoły z Sokolnik i Kamienia pokonując niżej notowanych rywali.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2018-10-12 15:20:33 0 1

Strzelił gola na 0:6 haha ciekawe jak? Raczej na 6:0. Mimo, ze na wyjezdzie.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem