2018-10-10 23:23:43

Nispodzianka w Nowej Dębie. Stal Gorzyce gromi w Zdziechowicach

Podobne tematy Okręgowy Puchar Polski
Stal Gorzyce (kanarkowe stroje) pewnie wygrała w Zdziechowicach (fot. archiwum)
Stal Gorzyce odkuła się za sobotnią porażkę z JKS-em Jarosław, efektywnie pokonując rywala. W Nowej Dębie doszło do neispodzianki, bowiem miejscowa Stal pokonała Sokoła Nisko.

Pucharowa środa także rozegrała się w podokręgu Stalowa Wola. Sokół NIsko i Stal Gorzyce mają różne humory po swoich spotkaniach, jednak to podopieczni Tomasza Rychla w lepszych nastrojach pojadą w sobotę do Niska na mecz ligowy.

Strzelanie w Zdziechowicach rozpoczął Mariusz Stelmach i przez długi okres czasu Stal prowadziła 1-0. Po półgodzinie gry swoje show rozpoczął Patryk Brzeski, strzeląc swoją pierwszą bramkę w tym meczu, a w sumie zdobył ich cztery. Po dwie w każdej połowie i bramki te zdobyte były minuta po minucie. Wynik meczu ustalił Michał Nawrocki, zdobywając bramkę na 0-6.

Dziś także cieszyli się w Nowej Dębie, gdzie miejscowa Stal sprawiła niespodziankę i pokonała Sokoła Nisko 3:2. Ciężki okres przed niżańską drużyną która czeka na zwycięstwo od dłuższego czasu,

Zgodnie z planem w następnej rundzie zameldowali się Sokoły z Sokolnik i Kamienia pokonując niżej notowanych rywali.