Strumyk Malawa na kolanach, okazała wygrana Stali Rzeszów w meczu pucharowym

Podobne tematy Okręgowy Puchar Polski
Stal Rzeszów pewnie ograła Strumyka Malawa (fot. archiwum)
Stal Rzeszów była bezlitosna dla grającego w klasie O Rzeszów, Strumyka Malawa. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia w podrzeszowskiej Malawie urządzili sobie festiwal strzelecki. W innych spotkaniach nie brakowało niespodzianek.

W pierwszej połowie rzeszowianie prowadzili już 4-0. Dublet ustrzelił Łukasza Zagdański a po bramce zdobyli Jakub Więcek i Damian Kostkowski.

Druga odsłona także przyniosła cztery bramki, dublet ponownie ustrzelił Łukasz Zagdański, po jednym trafieniu zaliczyli Tomasz Płonka i Sławomir Szeliga.

W innych meczach wysoko wygrał Wisłok Wiśniowa, pokonując Zimowita Rzeszów. Czwartoligowiec z Wiśniowej do przerwy prowadził 5-0, dwie bramki zdobył Michał Szymański a po bramce zaliczyli Dawid Zimny, Wiesław Kozubek i Radosław Stanisz.

Po zmianie stron przyjezdni strzelili jeszcze trzy bramki autorstwa Maksymiliana Maika i Waldemara Złotka. Wynik meczu ustalił golkiper Wisłoka, Marcin Wieczerzak.

Izolator Boguchwała po szalonym meczu ostatecznie pokonał 5-3 Głogovię Głogów Małopolski.

Do sporej niespodzianki doszło w Mielcu, gdzie piątoligowe rezerwy Stali wysoko, bo aż 7-1 ograły Igloopol Dębica