2018-09-24 23:17:00

Klasa O Rzeszów: Strug Tyczyn przegrał z Sokołowem Małopolskim. Pogrom w Stobiernej

Strug Tyczyn przegrał z Sokołem Sokołów Małopolski 1-3. (fot. Strug Tyczyn)
Strug Tyczyn przegrał na własnym boisku z Sokołem Sokołów Małopolski 1-3, ratując się przed porażką "do zera" w ostatnich minutach spotkania.

Pierwszą bramkę w meczu Strugu Tyczyn z Sokołem Sokołów Małopolski tuż przed przerwą zdobył Sebastian Rodzeń. Osiem minut po przerwie wynik dla gości podwyższył Michał Uram.

W 83.minucie do siatki ponownie trafił Rodzeń, a wynik spotkania ustalił dwie minuty później bramką honorową dla gospodarzy Kamil Drob.

Strug Tyczyn po porażce spadł na trzecie miejsce, mając 16 punktów na koncie. Sokół Sokołów Małopolski dzięki dopisaniu trzech "oczek" do ligowej tabeli plasuje się na piątej pozycji.

Najwyższe zwycięstwo w 8 kolejce odniosła drużyna KS Stobierna, która pokonała na własnym boisku gości z Zaczernia 5:0.

Podobnym rezultatem zakończył się mecz w Głogowie Małopolskim, gdzie miejscowa Głogovia rozbiła osłabioną drugą drużynę Resovii 4-0.

Jedyny remis padł w Malawie, gdzie Strumyk jak i LKS Trzebownisko strzeliły po jednej bramce.

0-1Sebastian Rodzeń (45)
0-2 Michał Uram (53)
0-3 Sebastian Rodzeń (83)
1-3 Kamil Drob (85)