2018-09-24 11:37:00

Przełom Besko zremisował z Wisłokiem Wiśniowa

Przełom Besko postawił się zdecydowanemu faworytowi z Wiśniowej. Gospodarze zremisowali z Wisłokiem 1-1.

Wynik spotkania otworzył w 13.minucie Konrad Kijowski, który wykończył podanie Jakuba Szybki spokojnie umieszczając piłkę w siatce strzałem obok Marcina Wieczerzaka.

Pomimo kilku składnych akcji z obu stron, to gospodarze na przerwę schodzili ciesząc się z prowadzenia, czym już zdołali zaskoczyć wszystkich zgromadzonych na stadionie przy Kolejowej 101.

Po przerwie przyjezdni ruszyli z dużym animuszem i cztery minuty po rozpoczęciu gry od środka zdołali wyrównać. Bramkę ustalającą ostatecznie wynik spotkania zdobył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dawid Guzek. Piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od słupka i ręki bramkarza gospodarzy, ostatecznie wpadając do bramki.

Dzięki zdobyciu jednego punktu Przełom Besko z sześcioma punktami na koncie zajmuje 16 miejsce. Wisłok Wiśniowa po dopisaniu "oczka" plasuje się na czwartym miejscu z 19 punktami.

1:0 Konrad Kijowski (13)
1:1 Dawid Guzek (49)