2018-09-23 09:56:39

Rzemieślnik Pilzno ograł Sokoła Nisko

Rzemieślnik Pilzno bezlitosny dla Sokoła Nisko (fot. archwium)
Ciężki sezon się szykuje przed podopiecznymi Artura Szkutnika, bowiem w pierwszej połowie meczu z Rzemieślnikiem nie mieli nic do powiedzenia. Lider wbił im aż cztery bramki. W drugiej połowie wyglądało to trochę lepiej.

Rzemieślnik Pilzno od początku zdominował Sokoła Nisko. Stwarzali sobie sytuacje, jednak pierwszego gola miejscowi zdobyli dopiero w 26. minucie za sprawą Radosława Macnara. Potem już poszło z górki.

Sporo pomógł gospodarzom Konrad Pliszka, bowiem skierował piłkę do własnej siatki i było 2-0 dla Rzemieślnika. Cztery minuty później podwyższył Tomasz Barycza, a przed przerwą, gola do szatni zdobył Adrian Ślęzak.

Okazałe prowadzenie Rzemieślnika sprawiło że ten oddał incjatywę przyjezdnym. Z biegiem czasu trener gospodarzy zaczął wprowadzać rezerwowych. W zespole Artura Szkutnika z dobrej strony pokazywał się Dawid Mroczek który w 53. minucie zdobył bramkę na 4-1. Wynik meczu na jedenaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Jacek Maciorowski.

1-0 Radosław Macnar (26)
2-0 Konrad Pllszka (34-samobójcza)
3-0 Tomasz Barycza (38)
4-0 Adrian Ślęzak (45)
4-1 Dawid Mroczek (53)
4-2 Jacek Maciorowski (79)

Rzemieślnik Pilzno: Baran – Kwaśniczko, Tragarz, Fryś (78. Bytnar), Szymański (61. Nalepka) – Barycza, Florian, Szyszka (59. Tomasiewicz), Ślęzak – Wolański (76. Nalepka), Macnar (60. Ślęczka)

Sokół Nisko: Piętowski – Pliszka (46. Piotrowski), Szewc (60. Drelich), Maciorowski, Niedziałek - Tur (46. Mroczek), Szpyra, Lewiński, Stępień, Krawczyk (65. Sulich) - Tyczyński