2018-09-22 15:15:11

Igloopol Dębica dopisał trzy punkty do swojego konta. Ograli KS Wiązownica

Igloopol Dębica pokonał KS Wiązownica 3-2 w piątkowym meczu 4 ligi podkarpackiej. Gospodarze losy pojedynku rozstrzygnęli w pierwszej połowie.

Igloopol Dębica szybko, bo już w 5. minucie wyszedł na prowadzenie w meczu z KS Wiązownica. Na listę strzelców wpisał się Kamil Rokita. Dwadzieścia minut później ponownie Kamil Rokita zdobył bramkę i gospodarze prowadzili dwoma bramkami.

Cztery minuty przed końcem pierwszej połowy Dawid Rokita podwyższył prowadzenie ekipy Bartosza Zołotara i pierwsza część gry zakończyła się 3-0.

W drugiej połowie meczu zawodnicy KS-u Wiązownica chcieli szybko odrobić straty, ale udało im się zdobyć pierwszą bramkę dopiero siedemnaście minut przed końcem meczu. Autorem pierwszego gola dla przyjezdnych był Rafał Michalik.

Chwilkę później Arkadiusz Gil strzelił bramkę kontaktową, ale już na nic więcej nie było stać gości i mecz zakończył się wynikiem 3-2.

1-0 Kamil Rokita (5)
2-0 Kamil Rokita (25)
3-0 Dawid Rokita (41)
3-1 Rafał Michalik (73)
3-2 Arkadiusz Gil (85)