2018-09-15 01:00:00

MKS Strug SZiK Tyczyn pokonuje na wyjeździe LKS Trzebownisko w meczu na szczycie.

Na boisku w Trzebownisku górą byli goście.(fot. fanpage Strug SZiK Tyczyn)
Górą ze starcia czołowych drużyn tabeli Klasy O Rzeszów wyszedł MKS Strug SZiK Tyczyn. Pokonał on na wyjeździe LKS Trzebownisko 4-2.

Strzelanie na stadionie w Trzebownisku bardzo szybko, bo już w 4 minucie rozpoczął Kamil Żuczek. Dwadzieścia minut później było już 0-2 dzięki bramce Kamila Droba. Gospodarze nie odpowiedzieli na dwa celnie zadane ciosy i do szatni schodzili przegrywając w takim właśnie stosunku.

Żuczek drugą połowę od gola rozpoczął jeszcze szybciej niż pierwszą. Dwie minuty po gwizdku arbitra oznajmiającym start gry po przerwie, ponownie pokonał bramkarza gospodarzy i podwyższył rezultat na 0-3.

W 66. minucie czwartą bramkę dla gości zdobył Krzysztof Domino i wydawało się, że w tym meczu nic groźnego podopiecznym Wiesława Gołdy stać się już nie może.

Gracze z Trzebowniska nie zwiesili jednak głów i zdołali strzelić gościom dwie bramki, odpowiednio w 77.  i 84. minucie. Pomimo ambitnej walki nie udało im się odwrócić losów spotkania i trzy punkty pojechały do Tyczyna.

Dzięki zdobytemu w tym meczu kompletowi punktów drużyna MKSu Strug SZiK Tyczyn, przynajmniej do soboty, została liderem Klasy O Rzeszów z 16 punktami na koncie. LKS Trzebownisko z 14 "oczkami" plasuje się na najniższym stopniu podium.

0:1 Kamil Żuczek (4)
0:2 Kamil Drob (21)
0:3 Kamil Żuczek (46)
0:4 Krzysztof Domino (66)