2018-09-11 11:17:44

Klasa O Dębica: Rezerwy Stali Mielec powiększają przewagę [Podsumowanie 5. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Dębica
Stal Mielec (niebieskie stroje) nadal liderem (fot. Victoria Ocieka)
Rezerwy Stali Mielec idą jak burza i wciąż są niepokonane. Wicelider rozgromił Chemik Pustków.
 
Aż siedem bramek zobaczyli kibice w Zagorzycach. Gdy wydawało się że Płomień lekko i łatwo pokona Kamieniarza Golemki, to nerwówkę gospodarzom zaserwował Marcin Juszkiewicz, który w dwie minuty zdobył dwie bramki. Od początku jednak to Płomień Zagorzyce dominowal i po 11 minutach prowadził 2-0 za sprawą Łukasz Chudyby. Niedługo potem bramkę na 3-0 dołożył Paweł Chudyba i ustalił wynik do przerwy. Zaraz po zmianie stron Marcin Juszkiewicz strzelił na 3-1. Na niespełna 20 minut przed końcem gospodarzy uspokoił ponownie Łukasz Chudyba i gdy wydawało się że będzie łatwo to do słowa doszedł Marcin Juszkiewicz strzelając dwie bramki i do końca drżono o końcowy rezultat.
 
Wicelider, Victoria Czermin nie zawiódł i rozgromił aż 6-0 Chemika Pustków.  Cztery bramki rywalom zaaplikował aktywny tego dnia Kamil Kłos, a dwie bramki dołożył Wojciech Soboń. Wynik ten pozwolił Victorii utrzymać status wicelidera.
 
Nie zwalniają tempa rezerwy Stali Mielec, które po raz kolejny wysoko ogrywają przeciwnika. Strzelanie w meczu rozpoczął w 26. minucie Piotr Goliasz, który tego dnia trafił do siatki jeszcze dwa razy. Pięć minut później do bramki trafił Michał Puzon a minutę później na 3-0 podwyższył Piotr Goliasz. Cztery minuty później Dominik Kobos zdobył honorową bramkę dla Victorii Ocieka. Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy, wynik meczu ustalił Piotr Goliasz.
 
 
1-0 Piotr Goliasz (26)
2-0 Michał Puzon (31)
3-0 Piotr Goliasz (32)
3-1 Dominik Kobos (36)
4-1 Piotr Goliasz (42)
 
Stal II Mielec: Słysz (80. Sabat) - Sobczak, Kron, Sikora (68. Domański), Chmielowski (60. Skrzyniak), Duszkiewicz (46. Kramarz), Goliasz, Kania (78. Parkosz), Mazur, Misztal (75. Turczyn), Puzon 
 
Victoria Ocieka: Pociask - Cieśla (82. Surman), Zawiślak, Bezara (46. Opiela), D. Furtak, A. Furtak, Kobos, Napora, P. Nędza (86. Hals), J. Nędza, Tułecki

Wyniki meczów 5. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem