2018-09-10 12:51:00

Igloopol Dębica ograł Przełom Besko na wyjeździe

Igloopol Dębica odwrócił losy pojedynku i wygrał z Przełomem Besko. (fot. Karol Słomka)
Igloopol Dębica pokonał Przełom Besko 2-1 na wyjeździe w 7. kolejce 4 ligi podkarpackiej, choć do przerwy prowadzili gospodarze.
Przełom Besko zdobył bramkę w doliczonym czasie pierwszej połowy. Był to tak "zwany gol do szatni". Autorem trafienia dla ekipy gospodarzy w starciu z Igloopolem Dębica był Konrad Kijowski.

Po zmianie stron mieliśmy dobry mecz. Igloopol atakował, a Przełom groźnie kontrował. W końcu po piętnastu minutach drugiej połowy goście za sprawą bramki Damiana Sochy doprowadzili do remisu.

Trzynaście minut później podopieczni Bartosza Zołotara już prowadzili. Gola zdobył tym razem Piotr Syguła. W koncowych fragmentach do ataków rzucili się gospodarze, ale pomimo czterech rzutów rożnych nie zdołali zaskoczyć Mateusza Ostaszewskiego, stojącego między słupkami bramki Igloopolu Dębica.

1-0 Konrad Kijowski (45)
1-1 Damian Socha (60)
1-2 Piotr Syguła (73)

Przełom Besko:
Półkoszek – Salyuk, Osiniak, Śmietana, Czura (46. Kapłon), K. Kijowski, Winnicki, Mogilany, Kwiatkowski (46. Biega), Szybka, Kuzio (75. Frydryk)