2018-09-10 12:32:33

Sokół Sieniawa prowadził, ale przegrał z Wisłą Sandomierz. Było aż 7 bramek

Wisła Sandomierz przegrywała 0-2, ale odwróciła losy pojedynku i pokonała Sokół Sieniawa 4-3. (fot. własne)
Sokół Sieniawa prowadził 2-0 z Wisłą Sandomierz, ale podopieczni Dariusza Pietrasiaka odwrócili losy meczu i wygrali 4-3. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę.

Sokół Sieniawa po dziesięciu minutach gry prowadził z Wisłą Sandomierz. Faulowany z polu karnym został Mateusz Jędryas, a bramkę z jedenastu metrów strzlił Dawid Kasza. Osiem minut później gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie po strzale z glowy Dominika Ochała.

Po pół godzinie gry Wisła Sandomierz wróciła do gry. Goście wykorzystali błąd w obronie Sokoła i Wiktor Putin zdobył bramkę kontaktową. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron do zdecydowanych ataków ruszyli podopieczni Dariusza Pietrasiaka i po pięciu minutach Dawid Korona doprowadził do wyrównania. W 68. minucie doskonałe dośrodkowanie Sebastiana Brockiego wykorzystał Patryk Kapuściński i ponownie gracze Szymona Szydełko byli na prowadzeniu.

Jednak ich radość trwała zaledwie minutę. Jeden z obrońców Wisły posłał długą piłkę do Jarosława Piątkowskiego. Skrzydłowy Wisły wygrał walkę z Kapuścińskim, strzelił po długim słupku i znowu był remis.

Pięć minut później Mateusz Skała został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką i gospodarze musieli radzić sobie w dziesięciu.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów Jakub Łata wykorzystał błąd defensywy Sokoła. Napastnik Wisły Sandomierz popisał się pieknym uderzeniem w okienko bramki Pawła Pawlusa. Tym samym Wisła pokonała Sokół Sieniawa i zgarnęła trzy punkty.

1-0 Dawid Kasza (11)
2-0 Dominik Ochał (20)
2-1 Wiktor Putin (32)
2-2 Dawid Korona (50)
3-2 Patryk Kapuściński (68)
3-3 Jarosław Piątkowski (69)
3-4 Jakub Łata (90)