2018-09-04 13:04:45

Klasa O Krosno: Partyzant Targowiska rozgromił Czarnych Jasło. Remis OKS-u Markiewicza Krosno

Czarni Jasło przegrali z Partyzantem Targowiska aż 0-4. (fot. Marek Dybaś)
Partyzant Targowiska pewnie przewodzi w tabeli Klasy O Krosno. W ten weekend pokonali na wyjeździe Czarnych Jasło 4-0. W innym ciekawym meczu Markiewicza Krosno zremisowało z Kotwicą Korczyna.

Partyzant Targowiska rozbił Czarnych Jasło w 5. kolejce Klasy O Krosno. Goście strzelanie rozpoczęli już po pierwszym kwadransie gry. Premierową bramkę w tym meczu strzelił Krystian Szubrycht

Dwanaście minut później po niefortunnej intwerwencji Pawła Setlaka, który skierował piłkę do własnej bramki było 0-2. Partyzant na przerwę schodził jednak z aż trzybramkową zaliczką, bowiem trzy minuty przed końcem pierwszej połowy swoje drugie trafienie dołożył Szubrycht.

Wynik spotkania na 4-0 dla Partyzanta Targowiska ustalił Konrad Kubal w 69. minucie meczu. Tym samym podopieczni Wojciecha Koguta mają komplet zwycięstw, natomiast Czarni Jasło z siedmiowa "oczkami" plasują się na 7. miejscu.

W innym ciekawym meczu tej kolejki Markiewicza Krosno bezbramkowo zremisował z Kotwicą Korczyna. Z kolei Iskra Przysietnica pokonała 2-1 Zamczysko Odrzykoń. Gole dla zwycięskiej drużyny zdobyli Krzysztof Wacek oraz Albert Szczepek

W innym meczu "krośnieńskiej okręgówki" Nafta Jedlicze pokonała Wisłok Sieniawa 3-2. Gospodarze prowadzili już trzema bramkami. Na listę strzelców wpisali się kolejno Damian Limberger, Bartosz Kut oraz Lech Czaja. Goście odpowiedzieli dwoma trafieniami w doliczonym czasie gry autorstwa Pawła Wacławskiego oraz Mateusza Zajączkowskiego.

Natomiast Przełęcz Dukla przegrała na własnym boisku z Tempem Nienaszów 0-2. Gole dla gości strzelili Marcin Walczyk oraz Wojciech Kiełtyka

0-1 Krystian Szubrycht (15)
0-2 Paweł Setlak (27-samobójcza)
0-3 Krystian Szubrycht (42)
0-4 Konrad Kubal (69)