2018-08-29 21:54:17

Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał z Igloopolem Dębica

Sokół Kolbuszowa Dolna w żółto-zielonych strojach.
Zawodnicy Sokoła Kolbuszowa Dolna ograli na własnym boisku Igloopol Dębica w meczu piątej kolejki podkarpackiej czwartej ligi.

Mecz ułożył się po myśli gospodarzy. Po szybkim wyjściu z własnej połowy okazji sam na sam z bramkarzem gości Łukaszem Psiodą nie zmarnował Kamil Adranowicz.

Za kilkanaście minut było już 2-0, bo po pomyłce lewego obrońcy Igloopolu Dębica w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Brian Dziedzic. Także nie zmarnował okazji.

Igloopol rzucił się do ataku i wywalczył rzut karny. Na gola zamienił go Łukasz Stefanik. Ciekawie było po przerwie. Najpierw drugą bramkę w tym meczu zdobył po dograniu z prawej strony boiska Kamil Adranowicz, a za chwilę do siatki trafił rozgrywjący Sokoła - Kornel Kołacz.

Goście strzelili bramkę na 4-2 w podbramkowym zamieszaniu i do końca starali się odrobić straty.

1-0 Kamil Adranowicz (3)
2-0 Brian Dziedzic (19)
2-1 Łukasz Stefanik (26-karny)
3-1 Kamil Adranowicz (52-głową)
4-1 Kornel Kołacz (57)
4-2 Piotr Syguła (64)

Sokół Kolbuszowa Dolna: Paterak – B. Karkut, Skowron, Parys, Ł. Gorzelany – Kużdżał (76. Bik), Dziedzic (63. Brudek), Kołacz (75. Krawczyk), Sałasiński (63. Mazurek), Prokop – Adranowicz (82. Korab).

Igloopol Dębica: Psioda – Darłak, Janus (46. Machnik), Wanat, Stefanik (78. Smagacz), P. Nalepka, Syguła (81. D. Jeziut), T. Nalepka, K. Rokita (57. Pyskaty), Lamparty (82. Socha), D. Rokita.