2011-08-19 23:08:58

III liga: Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1

W meczu inaugurującym 2. kolejke III ligi lubelsko-podkarpackiej Stal Kraśnik zremisowała z Orlętami Radzyń Podlaski 1-1.

Spotkanie pomiędzy dwoma beniaminkami III ligi lubelsko-podkarpackiej, którzy wywalczyli awans z IV ligi lubelskiej zakończył się podziałem punktów.

Zanim w meczu padła pierwsza bramka, sędzia w 30. minucie musiał przerwać mecz z powodu burzy i obfitych opadów deszczu. Grę wznowiono dopiero po około 20 minutach.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze gości po bramce Jurija Mychalczuka. Wyrównanie padło w doliczonym czasie gry. W polu karnym Orląt golkiper gości Krzysztof Stężała faulował Andrzeja Danielaka, po czym arbiter podyktował rzut karny który pewnie wykonał Filip Drozd.

STAL KRAŚNIK - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1-1 (0-0)
Bramki: Drozd (90+2-k.) - Mychalczuk (51)

Stal Kraśnik: Zapał - Ręba (72. Mietlicki), Pietroń, Stadnicki, Nowak - Pacek, Putkaradze, Mielniczuk, Ryczek (63. Prasnal) - Drozd, Danielak.

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała - Kazubski, Borowicki, Nowik, Kuśmirek - Borysiuk, Tymosiak, Kępa (66. Pliszka), Piotrowicz - Król (90. Zmorzyński), Mychalczuk

źródło: własne / stal.krasnik.info