2018-08-22 21:38:45

Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Zniczem Pruszków

Kamil Radulj zdobył dwie bramki w meczu. W tym jedną w doliczonym czasie. (fot. archwium)
Siarka Tarnobrzeg zremisowała 2-2 ze Zniczem Pruszków. Bramka Kamila Raduljego w doliczonym czasie gry uratowała ekipie Włodzimierza Gąsiora jeden punkt.

Siarka Tarnobrzeg dominowała od początku spotkania. Znicz Pruszków ograniczał się tylko do obrony. Już po dziesięciu minutach w sytuacji sam na sam znalazł się Kamil Radulj, ale Rafał Misztal obronił strzał pomocnika gości. Chwilę później swoją okazję miał Krzysztof Ropski, ale w oddaniu celnego strzału przeszkodził mu obrońca gospodarzy.

W 33. minucie spotkania Siarka Tarnobrzeg prowadziła 1-0 po bramce Kamila Raduljego. 29-latek wykorzystał zamieszanie w polu karnym ŁKS-u, minął bramkarz i wpakował piłkę do pustej bramki. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część tego spotkania.

Zaraz po zmianie stron Znicz Pruszków doprowadził do wyrównania. Na listę strzelców wpisał się Paweł Tarnowski.

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora dążyli do zwycięstwa, nawet potrafili sobie stworzyć kilka klarownych sytuacji. Jednak trzy minuty przed końcem meczu to Znicz wykorzystał kontrę i objął prowadzenie. Drugą bramkę w tym meczu strzelił Paweł Tarnowski. Ambitni "Siarkowcy" nie ustawali w atakach i w doliczonym czasie gry Kamil Radulj doprowadził do wyrównania.

0-1 Kamil Radulj (33)
1-1 Paweł Tarnowski (46)
2-1 Paweł Tarnowski (87)
2-2 Kamil Radulj (90+1)

Znicz Pruszków: Misztal – Bochenek, Klepczarek, Rybak, Rackiewicz – Tarnowski, Małachowski, Machalski (74. Długołęcki), Kubicki – Smoliński (83. Faliszewski), Zjawiński (66. Podliński)

Siarka Tarnobrzeg: Krupa – Janeczko (61. Głaz), Kubowicz, Nadolski (90+5. Sitek), Duda, Drobot – Radulj, Maik (70. Kabała), Płatek – Ropski (90+3. Bierzało), Gębalski