2018-08-21 12:08:21

Klasa O Jarosław. Start Pruchnik, Huragan Gniewczyna, Pogoń-Sokół Lubaczów oraz LKS Skołoszów z kompletem punktów

Podobne tematy Klasa O Jarosław
LKS Skołoszow wygrał kolejny mecz w klasie O Jarosław. (fot. LKS Skołoszów)
W Klasie O Jarosław czery zespoły prowadzą w tabeli z kompletem punktów. Są to Start Pruchnik, Huragan Gniewczyna, Pogoń-Sokół Lubaczów oraz LKS Skołoszów.

Start Pruchnik pokonał MKS Kańczugę 6-2, mimo że przegrywał 2-0. Dwie bramki dla gości padły po trafieniach samobójczych. Najpierw piłkę do własnej siatki skierował Sylwester Mazurkiewicz, chwilę później niefortunie interweniował Przemysław Lasek. Ten drugi zaledwie dwie minuty po tym zdarzeniu zrehabilitował się trafiając do właściwej bramki. Jeszcze przed przerwą było 2-2 po trafieniu Jarosława Kochanowicza.

Po zmianie stron gospodarze nie mieli litości dla MKS-u Kańczuga. Najpierw gola zdobył Dawid Gemra, później Jarosław Kochanowicz i po 51. minutach gry Start Pruchnik prowadził różnicą dwóch goli. W ostatnich 25 minutach gry swoje trafienia dołożyli Krzysztof Ziętek oraz Przemysław Lasek.

Pogoń-Sokół Lubaczów pokonała na własnym obiekcie Czuwaj Przemyśl 1-0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Jarosław Roman w 64. minucie spotkania.

LKS Skołoszów ograł na wyjeździe Sanoczankę Święte 2-0. Bramki dla gości padły po przerwie, a ich autormi byli Wojciech Pilawa oraz Kamil Buczkowski.

Natomiast Huragan Gniewczyna ograł na wyjeździe Biało-Czerwonych Kaszyce 2-0. Bramki dla Huragana strzelili Łukasz Jagieła oraz Daniel Konieczny.